Beginner 1
Beginner 2
Beginner 2
Beginner 3
Preintermediate
Advanced

Küçük gruplardan oluşan sınıflarımızda pole dans tekniğini sıfırdan başlayarak çalışacak, ileri seviye kurlar için kondisyonunuzu adım adım geliştireceksiniz.

Beginner 1: Daha önce hiç pole dersi almadıysanız olmanız gereken yer burası! Giriş seviyesi dersimiz olan Beginner 1 kuru 3 ay sürüyor. Pole ile tanışıyor, statik ve spinning pole’da temel dönüş ve pozları öğreniyor, hareketler arası adım alarak kombinasyonlar yapabiliyorsunuz. Tırmanmaya başlıyorsunuz.

Beginner 2: Tırmanma çalışmalarına başlamış, temel dönüş ve pozları başarmış öğrencilerin, pole’dan inmeden hareketleri birbirine bağlamaya başladığı, itme-çekme mekaniğinin geliştirildiği Beginner 2 kuru 3 ay sürüyor.

Beginner 3: Beginner 3 kuru, pole kondisyonunun ve pole üzerindeki dayanıklılığın artırılması üzerine yoğunlaşıyor. Baş aşağı dönüşler için gerekli teknik ve kondisyonel alt yapı oluşturuluyor.

Preintermediate: Grupların ilerleyişine göre 3 ay ila 6 ay arasında süren bu kurda baş aşağı dönüşlerde doğru tekniğin oturması ve orta-ileri seviye akrobatik hareketlere geçiş için alt yapı sağlanması hedefleniyor.

Intermediate: Aerial invert, shoulder mount ve handspring gibi güç elementlerinin öğrenileceği bu kurda, belli bir esneklik, çeviklik ve dayanıklılık seviyesini gerektiren çeşitli poz ve kombinasyonlar çalışılacağından katılım eğitmen onayıyla mümkündür.

Advanced: Yıllarını pole’a vermiş, pole’la yatıp pole’la kalkmış canavarlar için olan bu sınıfa katılmak için aerial shouldermount, handspring yapıyor olmak ve eğitmen onayı almak gereklidir.

Menü